خدمات

سوالات عمومی

 

Payou  چه خدماتی را ارائه می دهد؟

Payou خدماتی هم چون عرضه کارت های اعتباری ویزا ، گیفت کارت ها، نقد کردن در آمد ارزی؛ خرید بلیط هواپیما، پرداخت حق ثبت مقالات در نشریه های بین المللی، پرداخت هزینه های مربوط به امور مهاجرت، پرداخت هزینه ها و Application Fee های مربوط به دانشگاه ها، پرداخت هزینه های آزمون های بین المللی، پرداخت سایت هایی که درگاه پرداخت پی پال ، ویزا، وب مانی ، پرفکت مانی ، اسکریل و وسترن یونیون داشته باشند را با رعایت شرایط و قوانین مربوط به هر درگاه پرداخت و قوانین جاری کشور را در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می دهد.

 

ویزا کارت گیفت تراول ایزی :

 1. ویژگی کارت های TravelEZ به چه صورت می باشد؟

این کارتها از نوع گیفت یا هدیه (Gift) می باشند و مدت اعتبار آن ها تا یک سال پس از صدور کارت می باشد. هزینه صدور کارت در حال حاضر 15 دلار است که بسته به نیاز خود می توانید بین 10 تا 1000 دلار درخواست شارژ ثبت نمایید.

 1. آیا با استفاده از این کارتها می توانم از دستگاه ATM پول برداشت کنم؟

خیر. با استفاده از این کارت تنها می توان در بیشتر سایت ها و درگاه های آنلاین با قابلیت پشتیبانی از کارت های Gift پرداخت آنلاین داشته و از دستگاه های pos خارج از کشور استفاده نمود.

 1. مدت زمان صدور کارت چه قدر می باشد؟

در صورتیکه مدارک مورد نیاز برای انجام سفارش تایید شده باشد در کمتر از 30 دقیقه پس از ثبت سفارش اسکن کارت برای شما ارسال خواهد شد.

 1. آیا با استفاده از این کارت ها می توانم در تمامی سایت هایی که درگاه پرداخت ویزا دارند پرداخت انجام دهم؟

این کارت ها در بیشتر درگاه های پرداخت ویزا/مسترکارت معتبر می باشد البته ممکن است برخی سایت ها بسته به سیاست های کاری خود از این کارت ها پشتیبانی نکنند.

 1. آیا امکان وریفای حساب های الکترونیکی مانند پی پال توسط این کارت امکان پذیر است یا خیر؟

بله ، شما میتوانید با این کارت ها حساب های الکترونیکی مانند حساب پی پال را وریفای کنید.

 1. آیا برای پرداخت در سایت ها کارمزدی از کارت کسر می شود؟

به ازاء خریدهای موفق زیر 10 دلار مبلغ 25 سنت و به ازاء خریدهای ناموفق 50 سنت از حساب شما کسر می گردد . ضمنا ممکن است برخی سایت ها طبق سیاست شان Hidden Fee یا کارمزد خاصی داشته باشند..

 1. آیا می توانم پرداخت های آنلاین خود را توسط ویزا کارت ها با آی پی ایران انجام دهم؟

خیر ، در صورتی که بخواهید با آی پی ایران پرداخت خود را انجام دهید ، پرداخت شما توسط درگاه مورد نظر رد شده و انجام نخواهد شد. البته در این حالت مشکلی برای کارت شما پیش نخواهد آمد بلکه فقط خرید شما در سایت مورد نظر انجام نمی شود. بنابراین همیشه از آی پی غیر از ایران برای انجام پرداخت های خود در اینترنت استفاده نمایید.

 

ویزاکارت

 1. این کارتها صادره از کدام کشور بوده و چه مزیت هایی نسبت به کارتهای هدیه دارند؟

این کارت ها صادره از کشور تاجیکستان می باشند. به حساب بانکی متصل بوده و دارای کد سویفت جهت دریافت حواله های ارزی می باشند. علاوه بر این قابلیت تمدید مجدد کارت بعد از اتمام دوره وجود دارد.

 1. برای صدور کارت چه مدارکی مورد نیاز است؟

برای صدور این کارت ها اسکن پاسپورت تمام صفحع با وضوح بالا (حداقل 300 dpi ) مورد نیاز می باشد.( این نکته را در نظر داشته باشید که پاسپورت مورد نظر حداقل باید 6 ماه اعتبار داشته باشد. )

 1. حساب بانکی که بر روی کارت صادر می شود چه مزیتی دارد؟

بر روی کارت های اعتباری یک حساب ارزی دارای کد سویفت باز می شود که با داشتن این حساب شما می توانید علاوه بر شارژ کارت خود از طریق صرافی ، از هر نقطه دنیا به هر میزان حواله دریافت کرده و از طریق کارت خود آن را برداشت نمایید.

 1. چگونه میتوانم گردش حساب خود را چک کنم؟

این کارت ها دارای قابلیت اینترنت بانکینگ می باشد و شما میتوانید از طریق آن گردش حساب خود را چک نمایید.

 1. مدت زمان مورد نیاز برای شارژ کارت چقدر است؟

اگر بخواهید کارت خود را بواسطه ما شارژ نمایید کمتر از 48 ساعت پس از واریز هزینه و ثبت درخواست کارت شما شارژ می شود. لازم به ذکر است که شارژ کارت ها فقط در روزهای دوشنبه تا جمعه صورت می گیرد و روزهای شنبه و یکشنبه بدلیل تعطیلی بانک شارژ کارت قابل انجام نمی باشد.

 1. آیا میتوانم کارت خود را به حساب های الکترونیکی مانند پی پال متصل کنم؟

بله ، شما میتوانید کارت خود را به حساب های الکترونیکی مثل پی پال (فارغ از اینکه حساب در کدام کشور باز شده غیر از امریکا) متصل نمایید. همچنین شما میتوانید روزانه تا سقف ۵۰۰ دلار کارت خود را بواسطه موجودی پی پال شارژ نمایید و همچنین میتوانید بواسطه پی پال با کارت خود خرید انجام دهید.

 1. آیا توسط ویزا کارت بدون داشتن شارژ و با اتکا به مبلغ دیپازیت هلد شده نزد بانک میتوان برای اجاره (Rent) خانه و ماشین اقدام کرد؟

خیر ، برای اجاره خانه و یا ماشین کارت باید موجودی داشته باشد و میزان آن به میزان درخواست شرکت اجاره دهنده بستگی دارد . این مبلغ معمولا تا 1-2 ماه پس از تحویل ماشین یا خانه ای که در اجاره ی شماست توسط شرکت ارائه دهنده خدمات هلد می ماند.

 1. اگر رمز خودپرداز گم و یا فراموش شود آیا امکان گرفتن رمز یا تغییر رمز هست؟

خیر در صورت نیاز برای ارسال رمز جدید یا مالک کارت باید شخصا به بانک تاجیکستان مراجعه نماید یا کارت با رمز جدید صادر گردد.

 1. آیا برای پرداخت در سایت ها کارمزدی از کارت کسر می شود؟

از آنجایی که ارز پیش فرض کارت دلار می باشد لذا برای کلیه پرداخت های دلاری بانک هیچ گونه کارمزدی کسر نمی کند و فقط برای تبدیل به سایر ارزها کارمزدی حدودا 2 درصدری کسر می شود.

فرم تماس با ما

هدف ما ارائه بهترین خدمات به شما می باشد . مشتاقانه منتظر نظرات و انتقادات شما هستیم .

اطلاعات تماس

آدرس : استان مرکزی - اراک  خیابان خرم روبروی سازمان انتقال خون جنب آتلیه سه دو یک   

تلفن تماس : 08633123681

همراه        : 09197174249